try Answers From trianswer.com
0 votes
What Apple products are you interested and what price makes sense?
asked Oct 16, 2010 by triuser (1,781 points)

2 Answers

0 votes
mature apple and price 2$ per kg
answered Oct 16, 2010 by trianswer (22,754 points)
0 votes
uniformly in size and mature and price 2$ per kg
answered Oct 16, 2010 by trianswer (22,754 points)